Програма

ПОДЕННА ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ НЕСКОРЕНОЇ NАЦІЇ

7 липня (п’ятниця)

Протягом дня – збір коштів на облаштування медичної машини для батальйону НГУ імені Кульчицького
9.00 – 13.00 – приїзд учасників, таборування;
13.00 – відкриття першого фестивального дня;
13.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів;
13.00 – 19.00 – функціонування фуд-корту;
13.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів;
13:00 – 19:00 – виставка зброї від Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»
13:00 – 13:20 – виступ народного колективу з села Грушківка (Малярове джерело)
13.30 – 19.00 – гутіркова галявина (Спікер від організації С14, Олег Тягнибок (нардеп трьох скликань, лідер ВО «Свобода»), Леонід Кононович («Чигиринський сотник»), Поліна Кулакова («Корсо»), митрополит Іоан (голова Синодального управління війського духовенства УПЦ КП – «Капеланський рух і війна на Сході»), Юрій Сиротюк («Бандерівські читання»));
18.40 – майстер-клас і показовий виступ Рукопаш-гопак;
19.00 – 23.00 – музична частина
19:00 – 19:30 Простір
19:30 – показовий виступ навчального охоронного центру «Альфа-захист» (біля сцени; охорона)
19:40 – 20:20 НАТОЛІЧ
20:30 – 21:30 Йорий Клоц
21:40 – 22:50 Тінь Сонця;
23.00 – 01.00 – нічна акустика (Христина Панасюк, Тільки Світло, Piano Extremist).

 

8 липня (субота)

Протягом дня – збір коштів на облаштування медичної машини для батальйону НГУ імені Кульчицького
09.00 – ранкова зарядка;
10.00 – відкриття другого фестивального дня (знайомство з програмою на день);
10.00 – поетичні батли (нагородження на сцені);
10.00 – 14.00 – екскурсії Холодним Яром;
10.00 – початок футбольного турніру;
10:00 – 19:00 – виставка зброї від Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»
10.00 – 15.00 – спортивні змагання;
10:00 – 13:00 – просвітницький майданчик від Міністерства екології та Національного екологічного центру України. Лекторій, майстер-клас: «Рух за береження природи в Україні: історія та сьогодення»
11.00 – початок квесту «Заповіт»;
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів;
10.00 – 19.00 – функціонування фуд-корту;
11.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчика;
12.00 – 15.00 – майстер-класи від народних майстрів;
13.00 – 19.00 – гутіркова галявина (Павло Подобєд («З-під Конотопа до Аризони: невигадані історії вояків Армії УНР»), Ярина Каторож («Стожар»), Володимир Тиліщак («1930. У.С.Р.Р. Повстання»), Юрій Руф («Вектор протидії»), Андрій Когут (директор архіву СБУ), Юрій Ботнар («Тоталітарний лібералізм в Україні»));
19:00 – показовий виступ військово патріотичного клубу хортингу «Козак» та спортивного клубу хортингу «Галицькі Леви»;
19.00 – 23.00 – музична частина
19:00 – 19:30 KRUT
19:40 – 20:20 Вій
20: 30 – 21:30 Чумацький Шлях
21-40 – 23:00 Go_A
23.00 – 01.00 – нічна акустика (Антін Мухарський за участю Ореста Лютого; вільний мікрофон)

 

 9 липня (неділя)

Протягом дня – збір коштів на облаштування медичної машини для батальйону НГУ імені Кульчицького
09.00 – ранкова зарядка;
10.00 – відкриття третього фестивального дня (знайомство з програмою на день);
10.00 – 13.00 – екскурсії Холодним Яром;
10.00 – 19.00 – функціонування ярмарки майстрів;
10.00 – 19.00 – функціонування фуд-корту;
10:00 – 19:00 – виставка зброї від Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО»
11.00 – початок сеансу одночасної гри в шашки та турніру з шашок;
11.00 – 19.00 – функціонування дитячого майданчику;
13.30 – 19.00 – гутіркова галявина (Василь Шкляр (спілкування з автором та уривки з нової книги «Троща»), Юрій Черкашин «Чорнота» (“Націоналіст і будні перманентної революції”»), Євген Стеблівський («Звенигора. Шабля на комісара», «Кіборги»), Ірина Фаріон («Мова – перший і останній бастіон захисту держави»), проект Р.І.Д. (лекція+інтерактив), Назарій Вівчарик («П’ятеро як один»));
14.00 – турнір з армреслінгу;
14.00 – 15.00 – фінал турніру з міні-футболу;
15.00 – 17.00 – козацькі забави (перетягування канату, піднімання гирі);
19.00 – нагородження переможців турніру з міні-футболу;
19.00 – 23.00 – музична частина
19:00 – 19:30 Новимний Кудень
19:40 – 20:10 Залізний Хрест
20:20 – 21:00 Фіолет
21:10 – 21:50 ДримбаДаДзига
21:50 – 23:00 ТАРТАК
23.00 – завершальна ватра